Jump to content

Liderlik Tablosu


Popüler içerik

02-11-2020 tüm alanlarda en yüksek itibara sahip içerik gösteriliyor

  1. 1 point
    Belli olduğu zaman dc ve site üzerinden duyuracağız.
  2. 1 point
    Zula hilemize hwid spoofer eklenmiştir. Siyah ekran (B22) sorunu olanlar bu özellik sayesinde sorun yaşamadan oyun oynayabilirler. Hwid spoofer tüm paketlerin içerisinde mevcuttur.
  3. 1 point
    Tüm üyeler kuralları okuyup kabul etmiş varsayılır. Yeni üyelerin ya da kurallardan haberi olmayanların, kuralları ihlal etmeleri geçerli bir neden değildir. Premium özel kategoride paylaşılan yazı veya paylaşılan dosyaların açık şekilde paylaşımı ban sebebidir. Spam yardım konusu açmak yasaktır. Konuyu açıp beklemeniz gerekmektedir. Yönetim ekibimiz sizlere cevap verecektir. Yasa dışı, müstehcen veya pornografik içerikler yasaktır. Konu açmadan önce forumdaki konuları kontrol edip sorunuzun cevabı var mı kontrol edilirsiniz. Hakaret ve küfür yasaktır. Hesap paylaşımı yasaktır.Tespiti halinde üyeliğiniz süresiz olarak yasaklanır. Caps Lock açık yazı yazılması yasaktır. Profil resminizde siyasi,ırkçı, argo ve +18 resimler kullanmak yasaktır. Özel mesajdan kişileri rahatsız etmek, kişisel bilgi ve hesap istemek yasaktır.

Hakkımızda

SecretCheats 2020 yılının başında kurulmuş ve hile konusunda kendi ekosistemini oluşturmak isteyen underground bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Copyright by Secretcheats® © 2020.
×
×
  • Yeni Oluştur...